Студенти розіграли нагороди обласного кросу у Сумах

Студенти Сумщини розпочали обласну універсіаду. Сьогодні спортсмени університетів та коледжів змагалися у кросовому бігу. Приймало урочище Баси.

Серед студентів коледжів участь в обласному кросі узяли Машколедж, Будівельний та СНАУ. Першими стартували дівчата на дистанції 500м. Учасниць на старт вийшло 26. Бігли у двох забігах.

Анна Цибульник, переможниця на дистанції 500 м, говорить: «Спочатку біглося дуже легко. Потім після першого повороту я дівчат навіть не чула, і думаю, біжу, біжу, а потім наші тренера почали на мене кричати й мені стало страшно, що мене обженуть. Але потім нормально».

Хлопці змагалися на двічі більшій дистанції. Серед 25-ти хлопців перемогу виборов Кирило Юрченко.

Серед університетів учасниками стали представники СумДУ, СумДПУ та СНАУ. Дівчата змагалися на дистанції 1 км. Стартували 11 дівчат.

Ірина Коваль, переможниця на дистанції 1 км, каже: «Біглось гарно, думала буде важче. Траса підгтовлена, поприбирали трішки. Вибігла одразу вперед і бігла до фінішу першою».

Чоловіки змагалися на дистанції 3 км. Стартували 22 атлети. З них й член збірної України, майстер спорту України з легкої атлетики – Єгор Жуков. Кількох своїх суперників він випередив на одне коло – це один км.

Єгор Жуков, переможець на дистанції на 3 км, говорить: «Коли ти залишаєшся сам, то доводиться боротися сам з собою. Це таке важке протистояння, подолати себе. Цю трасу я вже добре знаю. Вона для мене як рідна». 

Легкоатлетичним кросом розпочали обласну універсіаду серед вищих навчальних закладів.

Владислав Маслов, начальник обласного відділення комітету з фізвиховання та спорту МОНу, говорить: «В обласній універсіаді буде представлено вісім видів спорту. Переможці матимуть змогу взяти участь у всеукраїнських змаганнях. Також влітку наступного року відбудеться Всесвітня універсіада, тому маємо надію, що там будуть представлені наші сумські студенти».

Наступний вид в спорту в якому розіграють нагороди обласної універсіади стануть змагання з дзюдо. Відбудуться вони 23 жовтня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь