Студенти Сумщини позмагалися у підтягуванні

Понад 50 студентів стали учасниками «Флешмобу з підтягування на поперечині». Ця Всеукраїнська акція відбулась у Сумах. Змагалися на майданчику для веркауту у парку ім. Кожедуба.

У кожній команді до 10-ти учасників. Це хлопці до 23-х років. Кожному з них треба якомога більше раз підтягнутися на турніку. У залік йдуть п’ять кращих результатів, які потім сумуються. Команда з найбільшим показником й перемагає.

Першими змагалися студенти коледжів. Медколедж став третім – 76 балів. Другим –  Машколдеж – 100.  Найбільшу суму балів набрала команда Сумського будколеджу – 111.

Андрій Грібініченко, представник команди сумського Будколеджу, говорить: «Приділяємо велику увагу силовій підготовці. Особливо, підтягування, віджимання, згинання-розгинання на брусах. На кожній парі у нас присутні такі види заняття. Найперше – потрібно бажання».

26 підтягувань – результат переможця за індивідуальними показниками, серед студентів коледжів. Давид на два рази переміг свого брата.

Давид Нежинський, переможець змагань з підтягування, каже: «Підтягуюсь максимально 35 разів. Займаюсь я у залі важкою атлетикою. Задоволений результатом, але міг би й краще».

Далі змагалися університети. Їх також три: СумДПУ, СумДУ,  Сумська філія ХНУВС. У такому порядку команди з розподілили призові місця. Набрали вони 147, 127 та 111 балів відповідно.

Дмитро Балашов, представник команди СумДПУ, говорить: «Хлопці тренуються не тільки зі свого виду спорту. Вони займаються різними видами. Але ми відібрали найкращих. Підготовка полягала у техніці виконання. Тому що ця вправа не потребує важких координаційних дій, вона дуже проста й дуже цікава».

39 підтягувань, показник – Артема Сіробаби – рекордсмена Книги рекордів Гінесса.

Артем Сіробаба, переможець змагань з підтягування, каже: «Підготовка взагалі не вийшла до цих змагань. Я у суботу був на змаганнях у Харкові.  У мене зараз інтенсивний графік по Сумській області, показові виступи по стрітворкауту. Тобто до цих змагань не готувалися, як потрібно було б. Бо змагання зі своєю вагою, з додатковою вагою – вони не дуже ладять між собою».

Подібні змагання влаштували вдруге – минулого року змагалися у відтисканні. Приурочили їх до Міжнародного дня студентського спорту.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь