Суд по оскарженню тарифу перевізника “Запорожець”: присутність позивача визнали обов’язковим

Присутність позивача на суді визнали обов’язковим. Це вирішили на засіданні у Зарічному районному суді м. Суми. Там продовжують слухати справу, щодо оскарження підвищення тарифів на маршрутки перевізника «Запорожець». Позивач на слухання не з’явився, представник відповідача заявив, що вважає без присутності позивача розгляд справи неможливим.

Ігор Кальченко, представник відповідача (Виконавчий комітет Сумської міськради) заявив: “Виникають обґрунтовані сумніви у його зацікавленні, адже, по-перше, була вказана неправильна адреса, неправильний номер телефону, він має з’явитися на суд, якщо він дійсно зацікавлений “.

Ганна Шелєхова, суддя Зарічного районного суду м. Суми ухвалила: “Визнати явку позивача обов’язковою, оскільки відповідно до наданих пояснень від представника відповідача, він позбавлений можливості з’ясувати питання про порушення його прав; судом при вирішенні питання повідомлення від позивача з’ясовувались дані про його реєстрацію, і наявна інформація по місті суми ЦНАП надав, що він не зареєстрований”.

У документах справи позивачем зазначена фізична особа Бабіч О.О. До суду чоловік поскаржився у липні цього року. За інформацією прес-служби суду, жодного разу сторона оскарження участі у засіданнях не брала, на телефонні дзвінки не відповідає. Сьогодні ж до канцелярії Бабіч О.О. особисто подав клопотання – слухати справу без нього.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь