Суд щодо Сумського міського голови: справу відклали на два тижні

Відклали засідання у справі про корупцію Сумського міського голови Олександра Лисенка. Цю справу розглядають у Зарічному районному суді міста Суми . Сьогодні засідання перенесли на два тижні у зв’язку з хворобою очільника міста. Про це, за усним дорученням  від міського голови, повідомив його захисник.

Василь Матішинець – захисник Олександра Лисенка зазначив: “Лисенко не з’явився з поважної причини, прошу ознайомитися з діагнозом, така хвороба дійсно перешкоджає прибуттю на судове засідання, прошу відкласти розгляд справи”.

Євген Кунда – прокурор Сумської місцевої прокуратури: “Розгляд справи без його участі неможливий, оскільки справа пов’язана з корупцією, і його присутність є обов’язковою. У зв’язку з цим, вважаю за необхідне перенести засідання на іншу дату”.

На засіданні, що відбулося вчора – 26 лютого, допитували свідка – начальника правового управління Сумської міської ради Олега Чайченка. Він повідомив: “Проект рішення був розроблений структурним підрозділом, ініціатором, якщо стоїть питання заробітної плати, мав виступати керуючий справами Пак Степан Якович, а міський голова номінально зазначається як ініціатор. Було до мене звернення міського голови з питанням: чи можу я голосувати за дане питання? Моя позиція тоді і зараз однакова: це ваше право, ви можете голосувати, можете не голосувати, закон не обмежує вас у праві голосувати за дане рішення”.

Нагадаю, протоколи про адмінпорушення, пов’язані з корупцією, вручили міському голові 16 січня цього року. Склали документи за те, що він голосував на сесії міськради за рішення про збільшення премії до 300-т відсотків собі та заступникам, про це повідомили у Департаменті захисту економіки Нацполіції України.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь