Суд у справі ТОВ “Сумитеплоенерго”: слухали свідків


Позивач Олександр Соколов у Зарічному районному  суд міста  хоче, аби   визнали  протиправними дії посадових осіб та скасували  протокол  громадських слухань. Йдеться про обговорення влітку питання  підвищення тарифу на тепло та гарячу воду. Сьогодні суд слухав свідків позивача, у справі вони – треті особи.   Говорили про події кінця серпня цього року, тобто 26, 28 та 30 серпня.

“Зала була вщент заповнена людьми, люди стояли в проходах. Ми почали очікувати обговорення, але люди прибували і прибували. І притискали мене до президії.  Знаходячись  незручних умовах,  ми запропонували перенести обговорення, тому що можливості, щоб слухати і ставити запитання і отримувати відповідь не було. Ми запропонували перенести в іншу залу, де могли вміститися всі бажаючі в комфортних і не дискримінаційних умовах”, – говорить Андрій Фролков.

26 августа я вел личный стрим. Я вел его на своей страничке. Что бросилость в глаза – нас не пускали до последней минуты. Большое скоплнение людей было в Заречном исполкоме. Совершенно неприятные ощущения были,   как будто мы на вокзале или в армии. Когда мы пришли, там уже были представители «Сумытеплоенерго» нас не пускали, а там уже кто-то был . Дальше только хаос”, – говорить Валерій Осадченко.

“Замість того, щоб встати і послухати,  приходить якась група людей і обступає нас, не знаю як це правильно назвати, не дає можливість висказатися, коли люди прийшли і вас слухають – то вони сіли і слухають. А представте вас почнуть водою поливать. Це мені тоже не подобається”, – каже Володимир Дубовик, представник ТОВ “Сумитеплонерго”.

Наступного разу запропонували послухати свідків, зокрема заступника міського голови Олександра Журбу.

“Треба уточнити,  чи зможе заступник міського голови бути, чи не буде в нього інших заходів”, – говорить Юлія Мельник, представник виконкому Сумської міськради.

  У підсумку суд оголосив перерву до 15 листопада. 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь