Суд виправдав обвинуваченого у побитті сумського журналіста Євгена Положія

У справі побиття сумського журналіста Євгена Положія обвинуваченому винесли виправдувальний вирок. Докази та експертизи, що зібрали правоохоронці суд не взяв до уваги.

Виправдувальний вирок зачитує суддя Ковпаківського районного суду м. Суми Марина Косолап:

«Суд ухвалив. Мельника Юрія Анатолійовича визнати невинуватим у пред’явленому йому обвинуваченні за ч. 2 ст. 296 та виправдати у зв’язку з тим, що не доведено, що кримінальне правопорушення вчинене обвинуваченим».

Євген Положій, потерпілий:

«2 роки тривало слідство і 2 роки тривав суд. Поліція зробила все і ви чули, що жодна слідча дія, жоден результат експертизи судом не прийнятий як доказ. Чи тому що він зроблений не вірно, чи не точно, чи з порушенням законодавства там їх десяток і всі вони зроблені неправильно. Можете собі таке уявити? Але я шокований іншим. По-перше, суд прийняв до уваги абсолютно не перевірені покази свідків, які, як я думаю, є організаторами. І це все іде в рішення суду. Тобто, якщо далі буде розслідуватись справа по тому хто ж організував цей злочин, то у них уже є рішення: дивіться, ось ми уже не винуваті».

Наталя Науменко, речник прокурора Сумської області:

«Прокуратура категорично не погоджується з таким рішенням суду, ми вважаємо, що було зібрано достатньо доказів причетності обвинуваченого до вчинення цього злочину. Відтак, після вивчення повного тексту вироку буде направлено до суду апеляційну скаргу».

Виправданий Юрій Мельник говорити на камеру після засідання суду відмовився. Нагадаємо, Євгена Положія побили у його власному гаражі 15 квітня 2014 року двоє у масках. В результаті журналіст потрапив до лікарні зі струсом мозку, численними забоями та зламаною рукою. Потерпілий напад на себе пов’язує з професійною діяльністю.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь