Суд визнав загибель Аніщенка внаслідок збройної агресії Росії

Загинув через агресію Росії. Два дні тому Апеляційний суд Сумської області задовільнив скаргу дружини бійця. Остання просила визнати, що її чоловік – Олександр Аніщенко – загинув саме внаслідок нападу Російської Федерації на Україну, про що у рішенні першої інстанції не йшлося.

“Заяву Аніщенко Алли Михайлівни задовольнити. Встановити юридичний факт загибелі чоловіка Аніщенко Алли Михайлівни Аніщенка Олександра Григоровича 69-го року народження як пов’язаний з виконанням військового обов’язків військової служби5 травня 2014 року на території Донецької області, Словянськ, Україна внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України” , – розказала прес-секретар Апеляційного суду Людмила Носаченко.

Голова Всеукраїнського громадського руху “Сила права”Андрій Сенченко пояснив: “У нас в кількох судах накладений арешт на російські активи, зокрема, на відомий кредит, по якому сьогодні проміжне рішення винесено в Лондоні, і ми не конфліктуємо. Це 3 мільярди доларів російського кредиту. Ми не крнфліктуємо з лондонським судом, у випадку остаточного програшу держави Україна лондонського процесу, вони будуть арештовані, і це не дозволить нам не випустити ці кошти з країни, а пустити на погашення зобов’язань перед постраждалими україськими громадянами”

За словами голови всеукраїнського руху сила права Андрі я Сенченка в Україні встановлено 50 юридичних фактів постраждалих від збройної агресії Росії.

Олександр Аніщенко загинув 5 травня 2014 року в місті Слов’янськ на Донеччині. На момент загибелі був на посаді  заступника начальника підрозділу спеціального призначення «Альфа». У нього залишилися донька, дружина і батьки. Офіцера поховали на Алеї Слави Центрального кладовища в Сумах. 2-го вересня рішенням Сумської міськради присвоїли звання Почесного громадянина міста Суми. 2-го січня 2015-го року чоловіка удостоїли звання Героя України.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь