Суд заборонив будівництво біля школи у Сумах

Заборонити будівельні роботи, реконструкцію до вирішення спору по суті – таку ухвалу винесла 5 грудня суддя Ковпаківського райсуду Ольга Катрич щодо земельної ділянки на Засумській 3/1 біля 12-ї школи.
Ухвалою судді заяву представника Сумської міської ради забезпечення позову було частково задоволено і заборонено орендарям земельної ділянки по вул. Засумській здійснювати будівництво на цій ділянці. Ухвала може бути оскаржена протягом 15 днів,” – повідомила речниця Ковпаківського райсуду Вікторія Сиріцина.

Представник забудовника Євген Дамов каже, що ще не отримував ухвали: ” Офіційно я цього документу ще не бачив, відповідно замовники будівництва, на скільки мені відомо, його також ще не отримували. Коли ми ознайомимося зі змістом цього документу, тоді замовник буде приймати рішення як далі поступати”.

  Нагадаю, що 26 вересня Сумська міськрада більшістю голосів  визначила ділянку для суспільних потреб 12-ї школи, вирішила розірвати вже існуючий договір-оренди і передати у користування навчальному закладу.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь