Судовий розгляд позову екс-міського голови Конотопа відбудеться 11 жовтня

У Сумському окружному адмінсуді сьогодні мали оприлюднити рішення за позовом Артема Семеніхіна. Екс-міський голова хоче визнати незаконною бездіяльність ради та просить розпустити депутатський корпус.Сьогодні рішення не ухвалювали – прес-секретар Сумського адмінсуду Вадим Кліщенко повідомив, що зроблять це за тиждень, оскільки вчора відбулося підготовче засідання.

 “4 жовтня адмінсудом винесено ухвалу про закриття підготовчого провадження за позовом Семеніхіна до Конотопської міської ради та призначене до судового розгляду на 11 жовтня на 17 годину. У своїх позивних вимогах просив визнати протиправність Конотопської міської ради 7 скликання, а також зобов’язати Конотопську міську раду прийняти рішення про схвалення міського бюджету на 2018 рік”, – говорить Вадим Кліщенко, прес-секретар Сумського окружного адмінсуду.

 Учора до суду жодназі сторін не з’явилась. Тоді нам  Артем Семеніхін пояснив, що він на лікарняному, а секретар міськради Тетяна Сизон – що вони  подали заяву про відхилення позову

 28 серпня в Конотопі відбулося дві сесії міськради. На першій – депутати не голосували бюджет на цей рік. На другій, без участі міського голови, – прийняли бюджет і рішення про відставку Артема Семеніхіна.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь