Сумчанам презентували книжку про підлітків “Комп і компанія”

У Сумах презентували книжку для підлітків “Комп і компанія”. Це ювілейне 10 видання у доробку сумської авторки. На зустріч з письменницею Анною Коршуновою до сумської книгарні   прийшли діти з батьками.

Це пригодницьке видання. В основі розповідь про хлопчика Владика, який полюбляв грати в комп’ютерні ігри та вперше опинився в селі. Сама книжка кольорова. Авторка називає її трохи хуліганською.

Письменниця Анна Коршунова каже: “Книжка вчить тому, що життя класне і прекрасне, і навколо дуже багато друзів і треба просто зробити крок –  і ти знайдеш людей, які тебе зрозуміють. Історія закінчується тим, що ця компанія хлопців рятує комп’ютерний клас від зазіхань шахраїв”. 

Прототипом головних героїв книжки були діти авторки.

“Він писався з нашого дитинства, мого і мого брата. І ось ти розумієш, що це інші герої, а ти просто прототип. Але подумки все одно повертаєшся в ті часи, коли проблем не було. Чого дорослим треба вчитися у дітей, це тому, щоб не треба боятися того, що хочеться сказати,  і так як ти думаєш, а не так, як хочуть від тебе почути”, – розповідає син Анни Коршунової Олег Шевченко.

Деякі сумчани цю книжку «Комп і компанія»  вже прочитали.

Відірватися від такого прочитання  неможливо. В неї кожна деталь така смачнюща і така цікава, що хочеться далі і далі перегортати”, – каже сумчанка Світлана Качуровська.

Її син Ілля згадує найкумедніший для нього момент. “Коли Владик зустрів в’єтнамських поросят і думав, що вони піджарилися на сонці. А насправді це були в’єтнамські поросята”, – розповідає Ілля.

“Книги Анни Коршунової вони настільки щирі, прості, розвивають нашу дитячу уяву. Ця книга родом з дитинства, захотілося зануритися в цей час і напевно кожен пізнає там частинку себе. Ця книга буде корисною і для мене, і для дитини”, – говорить сумчанка Юлія Дачко

Ця книжка для дітей віком від 9 до 14 років. За словами авторки, вона вже готує продовження історії.  «Комп і компанія» має відзнаку «Вибір дітей» літературного конкурсу “Коронація слова”.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь