Сумчанам презентували виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва

Сьогодні у театрі ім. Щепкіна сумчанам представили виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Це роботи учнів і вчителів обласного центру позашкільної освіти та Палацу дітей та юнацтва. Їх біля сотні. Виставку присвятили дню української писемності та мови, який відзначають 9 листопада.

Роботи виконані у різних техніках. Це – писанкарство, витинання, вишивка, вибійка, соломоплитіння та лялькарство.

Світалана Огніва, керівник зразкової студії «Флористичні барви  розповідає: 

“У мене в руках писанка, я її писала до Великодня. Називається Великодня зірка. Ось така чудова. І як раз у цій писанці використовується багато кольорів. Білий, жовтий колір, червоний, зелений, і чорний. Кожен колір у писанці, він щось означає. І ось тут відбувається певна магія”.

Поряд з виставкою проходили майстер-класи для дітей з писанкарства, вишивки, та декоративного розпису. Школярка Дар’я Сальник вперше спробувала себе у писанкарстві:

“Зараз я навчаюся такій справі як писанкарство, це дуже цікаво, ми на яйцях воском робимо різні візерунки. Я дуже рада, що спробувала”.

Школярка Каміла Маленко спеціально приїхала з Тростянецького району на майстер-клас з декоративного розпису.

 “Ми приїхали на день писемності. Я малюю вітальну листівочку до дня писемності”.

Виставка відбулася в рамках відкриття 19 Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. За словами директора департаменту освіти і науки Сумської обласної адміністрації Вікторії Гробової, змагатимуться у кілька етапів, по всіх освітніх закладах області. Спочатку відбудуться регіональні, потім обласні та всеукраїнські етапи. Переможців оголосять у травні наступного року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь