“Сумчанка” повернулася з Ірландії


Перше тренування після повернення. «Сумчанка» закріпила позицію в дивізіоні «Трофі» у розіграші Кубку Європейських чемпіонів. Наразі дівчата повернулися додому з Ірландії, саме там відбувалися змагання.
Шосте місце у розіграші Кубку Європейських чемпіонів зіпсувало настрій сумським спортсменкам.
Вікторія Стеценко, гравець МСК «Сумчанка», сказала: «Трішки не вистачило у грі в Гродно, одного м’яча не вистачило, якби ми його забили, то грали б у верхній четвірці».
Євгенія Мороз, капітан команди МСК «Сумчанка», сказала: «Грали з господарями, котрим всі допомагали як могли: трибуни, судді й так далі. Але, на жаль, нам не пощастило».
У першій грі вони зустрілись з чемпіонками Англії, яким програли з рахунком 0:4. У другій – українки обіграли чешок – 4:1. У третій «внічию» зіграли з білорусками й не вийшли у фінал. За 5-6 місце українки зустрілись з ірландками, яким програли з рахунком 0:1.Тренери цей результат пояснюють насиченим графіком дівчат.
Євгеній Бондаренко, тренер МСК «Сумчанка», повідомив: «У нас був реально насичений зимовий сезон, сезон Індора. Не дуже плавно вийшло перейти із зимового сезону у літній, бо на це було дуже мало часу».
Ірина Харченко, директор хокейного клубу «Сумчанка», віце-президент федерації хокею на траві України, сказала: «Ми поїхали за кошти міського бюджету. Цього року було трішечки складно, бо ми їздили в Шотландію та Ірландію, дві поїздки дуже далекі. Треба було добиратися літаком».
Наразі «Сумчанка» відпочиває, відновлює сили та готується до Всеукраїнських змагань. Попереду – тури чемпіонату України Вищої ліги, а з кінця серпня на дівчат чекає «Світова ліга» з хокею на траві.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь