«Сумчанка» продовжує лідирувати після двох турів чемпіонату України

У Борисполі відбувся другий тур чемпіонату України з хокею на траві серед жіночих команд. Лідер українського хокею – МСК «Сумчанка» з загальним рахунком 31:1 святкувала перемоги над збірною Полтавської області, СДЮШОР «Динамо» та «СумДУ».

Юлія Шевченко, гравець МСК «Сумчанка», говорить: «Те, що ми тренуємо на тренуваннях, ми намагалися все це використати на грі. Тому ми результатом задоволені і чекаємо  наступних турів. Складно грати. Хочеться хоча б одну команду на рівні нашої».

Вікторія Стеценко, гравець МСК «Сумчанка», розповідає: «Зараз у нас буде невеличка відпустка і ми будемо переходити вже до індорхокею. Так як ми пройшли у другий раунд Світової ліги наша підготовка ще буде тривати на вулиці.»

Сумські «фізкультурниці» святкували три перемоги: по булітах над бориспільським «Колосом», в основний час матчу – над «СумДУ» та полтавчанками. Сумські «динамівки» перемогли команду «СумДУ» та програли «Сумчанці» та «Колосу». Три поразки зазнала команда сумського «політеху» – від СДЮШОР «Динамо», «ІФК «СумДПУ» та «Сумчанки». З шістьма перемогами у шести матчах турнірну таблицю очолює «Сумчанка» в активі якої 24 очка. На другому місці йде «ІФК СумДПУ» (20 очок), на третьому – «Колос» (19 очок). «СДЮШОР «Динамо» йде на четвертому місці (12 очок), «СумДУ» замикає турнірну таблицю (6 очок).

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь