Сумчанка стала абсолютною чемпіонкою Європи у жимі лежачі

Абсолютна чемпіонка Європи, Майстер спорту та рекордсменка України. Це досягнення Анни Рикун, яка повернулася з чемпіонату Європи з класичного жиму лежачі, який приймав французький Бордо.

95 кг – підкорилися Анні Рикун на чемпіонаті Європи. Цю вагу 19-річна спортсменка відтиснула від грудей на жимі лежачі. Змагалася юніорка у ваговій категорії 57 кг. Утім, стала абсолютною чемпіонкою – серед всіх учасниць. Не задавали Анні й харчове отруєння напередодні змагань та три дні дороги.

Анна Рикун, чемпіонка Європи з класичного жиму лежачі, говорить: «Стосовно фінансування, проживання, дороги, нам все оплачували. Проїзд був трошки складним – автобусом, але не менш цікавим. Ми подорожували через декілька країн, тому мали змогу подивитися, зупинитися, відпочити. Тому, це круто. Я думаю кожен спортсмен ставить собі мету – свій максимум. На цих змаганнях з максимальною вагою я не впоралась, третій підхід. Але другий підхід 95 кг приніс мені звання Майстра спорту України, тому цього разу я задоволена».

Наразі Анна повернулася до Сум й одразу розпочала тренування.  Працюють зі спортсменкою два тренери. Один з них тренер жіночої збірної, з Кам’янець-Подольська. Він й підтримував Аню на змаганнях.

Другий тренер у Сумах – слідкує за технікою. 5 Тренувань на тиждень. Офп, та спеціальна підготовка

Андрій Красілов, тренер спортсменки, говорить: «Наша підготовка була швидкою. У нас було мало часу. Тренувалися ми 5-6 разів на тиждень. Все згідно плану, вона виконувала всі навантаження. Підіймала на тренуваннях більшу вагу, ніж на змаганнях. Але це з звичайна практика. Це доводить, що на змаганнях ти не завжди можеш показати свій пік, у зв’язку зі згоном ваги, переїздом довготривалим».

Усього Україну представили 19-ть спортсменів. Всі з чемпіонату повернулися з нагородами.

У листопаді Анна змагатиметься на чемпіонаті України, який стане відбірковим на міжнародні змагання на наступний рік.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь