Сумчани перемогли одеситів на футзальному майданчику

Сумський «Food Centre-СумДУ» закиває 2018-тий рік на першому місці у турнірній таблиці першої ліги чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги.

Сьогодні на майданчику спорткомплексу Сумського педуніверситету підопічні Сергія Пєсоцького обіграли одеській «Епіцентр К Таірова». Гості розпочали розігрувати п’ятого польового з перших хвилин матчу. І це принесло свої плоди на восьмій хвилині зустрічі. Відігрались сумчани на тринадцятій хвилині – зрівняв рахунок на табло Максим Мисловський. Вперед сумську команду на п’ятнадцятій хвилині вивів Віталій Катеринін. Менш ніж за хвилину Віталій оформив дубль. Четвертий гол одеситам під кінець першого тайму забив Руслан Острога. Другу двадцятихвилинку з рахунком 2:1 виграли одесити (у складі сумської команди голом відзначився Мисловський). Перемогу у матчі святкували сумчани – 5:3 на їх користь.

“Нажаль, у нам двоє футболістів вибули на довгий термін через травми. І, мабуть, накопичується втома у хлопців. Плюс емоційний стан не найкращий – п’ять невдалих матчів провели. Мабуть це”, – сказав гравець одеської команди Ігор Іщук.

“Я дуже радий, що завершили перше коло на першому місці. Завдання команда виконала” – сказав головний тренер сумчан Сергій Пєсоцький.

Перемога над одеситами вивела підопічних Сергія Пєсоцького у лідери чемпіонських перегонів.