Сумчани позмагаються на Всесвітніх іграх та Європейській першості


П’ять спортсменів Сумщини виступлять на Всесвітніх іграх. Змагання з неолімпійських видів спорту відбудуться у Вроцлаві, Польща.

Сумчанин Микола Кожухов позмагається у сумо, Ольга Панченко та Ольга Слута у спортивному орієнтуванні, Катерина Великодна й Сандра-Вероніка Уєдраго у спортивній аеробіці.

Дмитро Лантушенко, начальник управління відділення молоді і спорту Сумської області говорить: «Сумщина – традиційно є найкращою серед не олімпійських видів спорту в Україні. І по певним видам спорту є однією з найкращих в Європі. І ми дуже раді, що цілих 5 спортсменів з наступних видів спорту: сумо, спортивна аеробіка і спортивне орієнтування».

У Всесвітніх іграх візьмуть участь майже чотири тисячі спортсменів зі 100 країн світу. Вони розіграють нагороди у 31 виді спорту. Україну представлять 76 атлетів. Почнуться ігри 20-го липня, триватимуть до 30. Це десяті ігри. Транслюватиме змагання наживо телеканал UA:Перший.

 

Сумська фігуристка Анна Борисова позмагається у французькому місті Діжон за медалі європейської першості. На роликових ковзанах українка стартує завтра, 30-го червня з 8:30 ранку, у категорії Кадети. Усього учасників 350 із 15-ти країн. Українську команду представлять дев’ять спортсменок. Триватиме чемпіонат до третього липня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь