Сумчани прийшли до міськради, щоб обговорити підвищення тарифу «Сумитеплоенерго»


Кілька десятків сумчан зібралися, щоб зустрітися з представниками міської влади і обговорити питання підвищення тарифу на тепло і гарячу воду. Спочатку люди виступали біля мікрофону і кликали міського голову на зустріч.

«Ми хочемо, щоб ті пропозиції, які направляли на попередньому тижні про зустріч і обговорення, були почуті, щоб ми зібралися з влада і обговорили питання, яких накопичилося за півроку багато. Ми не можемо зрозуміти, чому заступник Журба підписував підроблені протоколи про проведення відкритих слухань», – поділився організатор мітингу Олександр Соколов.

Через те, що за 35 хвилин акції до мітингувальників не вийшли представники міськради, люди зайшли всередину, на перший поверх міськради. Міський голова Олександр Лисенко приймав у цей час громадян з особистих питань. Після прохання мітингувальників вийшов до них і висловив таку позицію: «Зараз відбувається обговорення. Ви подали в суд, я думаю, буде рішення суду про те, що обговорення – такі , що не здійснилися. Це «Сумитеплоенерго» їх не провело, а не міськрада. Позиція моя – так,  як і громади: я проти підвищень будь-яких тарифів, які є».

Учасники мітингу чекали своєї черги близько години. Після цього домовилися про зустріч з міською владою на завтра о 14-тій годині.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь