Сумчани виграли перший кубковий матч

На паркеті сумського легкоатлетичного манежу роменський «Рятувальник» та сумський «Food Centre-СумДУ» зіграли перший матч першого попереднього раунду кубку України з футзалу.

У першому сумсько-роменському кубковому матчі стартові нулі на табло протримались рівно п’ять хвилин. Наприкінці п’ятої хвилини зустрічі гол у ворота роменчан забив Руслан Острога. У першому таймі цей гол виявився єдиним.На вісімнадцятій хвилині другого тайму м’яч двічі побував у воротах роменчан.  Обидва рази відзначився Максим Мисливський. Фінальна сирена зафіксувала перемогу сумчани з рахунком 3:0.

“Одна команда забиває – інша не забиває. Ось і все”, – сказав після гри тренер роменчан Ігор Салівон.

“Коли забили другий гол – стало набагато легше. А там два чи три голи… Говорити про фаворита – якщо враховувати, що ми сьогодні номінально були гостями – то це надає упевненості”, – сказав тренер сумської команди Сергій Песоцький.