Сумчанин із сім’єю зробив малюнки на шматках асфальту, який поклали на площі Незалежності

Шматки асфальту поклали на плити центральної площі Сум з’явились тиждень тому. Їх тут близько півсотні.
Малюнки ж на ньому зробив сумчанин Олег Соколов разом із сім’єю.

«Побачив у одному сюжетів і викладали люди на фейсбук фотографії цих кривих латок, щоб наша гарячо улюблена влада так красиво відремонтувала на центральній площі. Ввечері просто проїхали мимо, хотіли просто побачити, а з собою була крейда, син зліз з велосипеда і почав малювати. Ніякого політичного підтексту не було, просто вказати міській раді треба робити ремонти так, щоб потім їх не переробляти», – розповів Олександр.

Тепер тут можна побачити сумний асфальт, яхту-біду, сумську маршрутку, квадрат каравану та рибка. Сам ремонт місцеві мешканці оцінили так:

«Обурена таким неякісним ремонтом, бо і ремонтом це назвати важко, бо це око замилювання. Якщо це конструкція, то вона повинна бути єдиною, а це справжнє футбольне поле», – розповіла Олена Бровкова.

«Я ніде такої страшної площі не бачила. Звичайно це краще ніж було, але хотілося б чогось симпатичнішого»,  – розповіла Марина Рудика.

Робили ремонт на площі працівники комунального «Шляхрембуду».

«Враховуючи, що на площі є вибивання бетону в окремих місцях, окремими плитами. Існує 2 способи ремонту або вибивати бетон сантиметрів до 10-15, вкладати арматуру, а потім вкладати бетон. Це дуже дороге задоволення. Так, я не сперечаюсь він не дуже яскраво виглядає, але у той же час – це вихід із ситуації. На скільки я знаю планується реконструкція площі», – пояснив директор КП «Шляхрембуд» Олександр Вегера.

На ремонт площі, за словами Олександра Вегери пішло 20 тонн асфальтобетону. На це витратили близько 10 тисяч гривень.
Про майбутню реконструкцію площі Незалежності – ми спитали у Головного архітектора Сум Андрія Кривцова та начальника управління капітального будівництва. Вони сказали, що про проект нічого не чули. Заступник міського голови Сум Олександр Журба пообіцяв уточнити інформацію завтра, 19 жовтня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь