Сумчанин виборов пояс чемпіона світу з панкратіону


Пояс чемпіона світу за версією WWFC. Сумський боєць Сергій Гузев виборов перемогу в ММА-турнірі. Крім нього, у столичному Палаці спорту боровся ще один сумчанин – Володимир Стрельченко.

Сергій, у фінальному поєдинку, застосував проти свого опонента Леонардо Біспо «удушаючий» прийом, й змусив суперника здатися. Це перший пояс, який приїхав до Сум.

Сергій Гузев, чемпіон світу з професійного панкратіону, говорить: «Враження – хороші. Хвилювався за свого товариша Володимира. Якби вдвох перемогли, то було б шикарно на всі 100%. Будь-який спортсмен вам скаже, що найважче це підготовка. Бій – це заключна частина. У бою мені трішки повезло. Я не розраховував, що закінчу в першому раунді. Тому що бій мав бути пятираундовим. Так вийшло, що суперник помилився, я скористався його помилкою».

До бою готувалися три місяці, два рази на день, на двох базах: Педагогічного університету та клубу «АйронХаус».

Сергій Чередниченко, Заслужений тренер України з панкратіону, каже: «До турніру готувалися декілька спортсменів. Але всі за індивідуальною програмою. Звісно, під бразильця ми готувалися, як під лівшу. Тому що він працює під правосторонній стійці. І мали стосовно його, свої тактичні задумки. Фінансове навантаження на спортсмена. Тому що треба більше вкладати грошей. Саме й спортивне харчування, потрібні й відповідні умови створювати для спортсменів, спортивні зали».

Іще один сумчанин змагався проти молдавського спортсмена

Володимир Стрельченко, професійний панкратіаст, говорить: «Три раунди, був важкий бій. Це частина нашої роботи – синці. Звісно, засмутився. Тому що дуже багато працювали».   

Зараз спортсмени відпочивають, але вже з цього тижня поновлять тренування.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь