“СумДУ” стартував у студентському чемпіонаті

Сьогодні футбольна команда сумського державного університету розпочала груповий етап чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів.

У першому матчі сезону команда сумського «політеху» на полі футбольного центру «Барса» приймала столичний «Легпром». У першому таймі матчу, який як для господарів, так і для гостей став матчем-відкриттям сезону футболісти голів не забивал. Після відпочинку не змінилась ані ситуація на полі, ані рахунок у цій зустрічі. Перші 90-то хвилин нового сезону для сумських та київських студентів виявились «сухими». Такий результат визнали закономірним наставники обох команд.

“Могли десь виграти, могли  й програти. Думаю, «нічия» – це справедливий підсумок. На виїзді, у принципі, ми задоволені”, – сказав після матчу тренер киян Костянтин Бабіч.

 

“Я думаю, що «нічия» – закономірний результат. Чемпіонат тільки-но почався – я думаю, все ще попереду. Одне очко у скарбничку. Разчарування немає”, – прокоментував матч тренер сумської команди Сергій Песоцький.

Наступний матч у турнірі сумчани проведуть в Ірпені проти команди Національного державного університету фіскальної служби України.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь