«СумДУ» та «ХПІ» не виявили переможця дивізіону студентської баскетбольної ліги

Баскетбольний клуб «СумДУ» на своєму майданчику зустрівся з харківським політехнічним інститутом у фіналі дивізіону «Слобожанщина» студентської баскетбольної ліги України.

Представник Суперліги, харківський «Політехнік», вдома програв сумчанам у два очки. Змотивовані поразкою, гості одразу захопили лідерство на сумському паркеті. Допомагали влучні кидки та проходи під кільце Германа Биканова.

Тож, сумчанам довелося наздоганяти опонентів протягом всієї гри. У другій половині вони зуміли зрівняти рахунок. Четверта чверть вийшла інтригуючою. Лідер постійно змінювався, команди почали грати рівно. У Сум кидками з-за дальньої дуги відзначився Ігор Стародуб та Олексій Татарко,

влучними проходами – Андрій Кожемякін. Останнього вилучили за два технічні фоли, тож гру він не догравав. У цілому, у цій зустрічі сильнішими виявились харків’яни –  71:73.

Тимур Арабаджи, головний тренер БК «ХПІ» (м. Харків), каже: «Намагалися максимально виконати установку на гру. У нас була задача грати більш активно, більш швидкий баскетбол, опікуючи лідерів команди. У цілому грою я задоволений. Ще є моменти, над якими треба працювати. Ми будемо робити якійсь висновки і вже відпрацьовувати це на тренуваннях».

Ярослав Ковальов, головний тренер БК «СумДУ» (м. Суми), говорить: «Багато чого не виходило сьогодні. Те, що ми просили хлопців, вони начебто нас чули, але в команді багато змін, тому не вийшла сама гра. Десь не сконцентровані були, десь сподівалися на когось.

Я сподіваюся, що ми зробимо висновки й зможемо відстояти титул переможця дивізіону «Слобожанщина».

 Переможця дивізіону «Слобожанщина» команди сьогодні не виявили. Хто стане першим – вони дізнаються у третій грі, яка відбудеться у Сумах. Коли саме – команди поки не узгодили.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь