Сумська художниця представила виставку, намальовану пальцями ніг

«Палітру зграї» представили у конгрес центрі СумДУ. Це виставка картин сумчанки Даші Безкостої. Дівчині 22 роки, малює вона з дитинства… ногами, бо має інвалідність. Виставка відкрилась вчора ввечері. Авторка презентувала 15 робіт, виставку назвала «Палітра зграї».

 “”Палітра стаї” тому що ми всі як в стаї. Завжди стая вовків, стая птахів… Дар`ю оточують дуже хороші люди  з кожним роком їх стає все більше і більше та, на жаль, Дар`я почуває себе самотньою” – каже Олена Безкоста, мама Дар`ї Безкостої.

“Це було давно, я не пам’ятаю скільки років тому, вона була ще маленькою, треба було чимось дитині захоплюватись. Вона намагалась тримати олівці в руках, намагались навіть прив’язувати – нічого не виходило через те, що в неї все з рук випадало, бо руки в неї взагалі на робочі. а потім – фарби на підлогу,  щось ніжками поробити у неї почало виходити – вона якось захопилась” – каже Валентина Безкоста, бабуся Дар`ї Безкостої.

Глядачам під час виставки показали відео – у якому видно, як вона Дар`я створює свої картини.

“Одну роботу я хочу придбати навіть під час сьогоднішньої презентації. Тому, що дійсно, це підтримка таких юних дарувань, її треба возити по всьому світу, вона дає надію.. Дає надію дітям, які сьогодні позбавлені певних рухових навиків, але вони не обмежені, вони обдаровані. Дійсно, це надихає в мене аж мурашки по шкірі” –   каже Тарас Димкура, відвідувач виставки.

Триватиме виставка два тижні.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь