Сумська міськрада не може провести конкурс на управителів будинків через суди

Міська рада не може проводити конкурс на управителів багатоквартирних будинків через те, що вчора Харківський апеляційний адмінсуд залишив чинним рішення сумського окружного суду. Мова йде про визнання нечинним рішення Сумської міськради від 20 березня цього року № 126 про організацію і проведення конкурсу на управителів будинків.

Яким би чином не завершилась ця справа, але закон не знімає обов’язку з органу місцевого самоврядування щодо організації забезпечення населення житловими й комунальними послугами, тобто це рішення воно має сегментний характер. Тобто «Сумитехнобудсервіс» діючи виключно з власною корисливою метою перешкоджає виконанню умов визначених в договорі й він користуючись нагодою зазначає в позові, що там відносно будинків є частина його, які він обслуговує і він вважає, що його права порушені», – повідомив начальник правового управління Сумської міськради Олег Чайченко. 

Позивачем у справі є ТОВ керуюча компанія «Сумитехнобудсервіс». Її директор Сергій Хрупа спочатку повідомив, що прокоментує позов його юрист, а потім слухавки не брав. За інформацією Олега Чайченка, з 1400 сумських багатоповерхівок – 400 визначилися із компанією, яка буде їх обслуговувати – самостійно. Для решти – необхідно провести конкурс. Додам, дату проведення конкурсу перенесли двічі. Останнього разу визначена дата – 29 березня наступного року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь