Сумська молодь грала у Європейський парламент (оновлено)

Молодь обговорила проблеми України, моделюючи роботу Європейського парламенту. Робили це англійською мовою. 20-го та 21-го січня у Сумській школі № 27 організували гру у європейський парламент для школярів та студентів. Загалом учасників близько 50 – ти. 30 з них – делегати, що об’єдналися у чотири комітети з різних питань, інші відповідали за проведення та організаційні моменти.

Владислав Шаповал, організатор зазначив: “Це дводенна сесія, на якій формулюється робота Європейського парламенту, вчора делегати працювали у комітетах, і сьогодні вони будуть представляти резолюції, які вчора написали для Генеральної асамблеї, тобто все як відбувається на Європарламенті, щоб люди зрозуміли, що все набагато простіше, що кожен може бути почутий”.

Учасниця Олександра Євдокимова говорить: “Учора у нас була така командна більш робота, ми знайомились, адаптувались, шукали компроміси спільної роботи, займалися пошуковою роботою, формували наші резолюції. Сьогодні ми збираємося їх презентувати, відстоювати нашу точку зору, проводити дискусію з командами. Моя команда брала участь в роботі культурного комітету, ми обговорювали проблему нового закону про освіту, і які проблеми це породжує в світовому середовищі “.

Команди захищають свої резолюції, потім проводять голосування.  Головна умова – спілкування лише англійською мовою. Відбувся захід за ініціативою Громадської організації «Європейський молодіжний парламент України».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь