Сумська облрада завищила мільярдні порушення в Конотопі

Мільярдні порушення в Конотопі менші, ніж про це писала Сумська облрада. Як ми вже повідомляли, на сайті Сумської обласної ради було розміщено повідомлення, про те, що Держаудитслужбою було проведено перевірку діяльності Конотопської міськради і виявлено фінансових порушень на 4 мільйони 215 тисяч гривень. Однак, як з’ясувалось, частину цих недоліків Конотопська мерія вже оскаржила в Суді.

Телефоном говорить заступник Конотопського міського голови Ігор Степанченко:

«Всі ці заходи, які проводе ця служба, про яку ви говорите, всі ці санкції, всю цю інформацію, яка вона надає ми, як Конотопська міська рада ми її повністю відкидаємо. Це є просто банальне політичне замовлення».

Позицію Держаудитслужби в Сумській області озвучив заступник начальника Управління північно-східного офісу Дмитро Борозенець:

«По трамвайному депо було виявлено порушень щодо нецільового використання коштів. Виділялись кошти на розвиток електротранспорту і нашими працівниками було зафіксовано факт нецільового використання коштів, оскільки Конотопським трамвайним управлінням ці кошти були використані на придбання автобусів, але суд прийняв позицію, що, дійсно, автобуси залишились в трамвайному управлінні, тому суд прийняв таке рішення, що це не є нецільовим використанням коштів. Загальна сума там 500 тисяч гривень.

Кор.: – Скажіть будь ласка, ця сума – 500 тисяч гривень, вона входить в 4 мільйони 215 тисяч гривень чи це вже загальна?

Борозенець Д.: – Це загальна сума, так, входить, звичайно.

Кор.: – Якщо 4 млн. 215 тисяч мінус 500, то це вже буде…

Борозенець Д.: – Так, 3 млн. 700 за винятком 500 тисяч.

Кор.: – Тобто, фактично Сумська обласна рада неправдиву інформацію надала на своєму сайті?

Борозенець Д.: – Ні, чому, я не можу сказати, що вона неправдива, оскільки скасована в рамках адміністративного провадження, існує ще кримінальне провадження».

Однак, у прокуратурі нам повідомили, що факт по автобусах не розглядається у рамках кримінального провадження, адже за статтею Кримінального кодексу 210 – «Нецільове використання бюджетних коштів», що кваліфікували держаудитори Конотопу, кримінальна відповідальність настає, починаючи з порушень на 800 тисяч гривень.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь