Сумська організація Червоного хреста привітала волонтерів

Сумська обласна організація товариства Червоного хреста привітала сьогодні своїх найактивніших волонтерів з Міжнародним днем волонтера.

Більшість волонтерів, яких сьогодні вітали –  студенти Сумського медичного інституту. Навчання поєднують з волонтерською діяльністю. Вони влаштовують акції для дітей, піклуються про людей похилого віку, безоплатно здають кров.

Донорство – це неодмінна частина, я являюсь донором  вже протягом 6 років. Я дізнався про це від представників червоного хреста, і одразу згодився на безоплатну допомогу , оскільки це дає змогу допомагати людям,” – каже Святослав Крива.

Аліна Шинкаренко каже, що займається волонтерством декілька років: “Я дуже щаслива що займаюся цим, це радість, це така доброта в душі, це неймовірно, це не передати словами.”

“На сьогоднішній день присутні самі активні люди, але здебільшого ще більша кількість волонтерів не постійно, а періодично приймають участь у різноманітних акціях,” –  каже Ігор Шаповал, голова Сумської обласної організації товариства Червоного хреста.

Директор Медичного інституту Андрій Лобода, каже що волонтерська діяльність для майбутніх медиків це не тільки медична практика: “Це дозволяє виховати етику у майбутнього лікаря, дозволяє спілкуватися не тільки з хворими пацієнтами, а й з їх батьками, родичами.  Більше ста студентів медичного інституту є волонтерами на постійній основі, під час акцій кількість може зростати у декілька разів.”

День волонтера був заснований в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.  В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь