Сумська письменниця презентує дебютну книгу

Блогер, журналістка, лауреатка літературного конкурсу «Смолоскип» та письменниця. Яна Опарій сьогодні у Сумах презентує свою першу книгу «Мудра кішка Варшава».
Мама бачила Яну – математиком. Сама ж дівчина марила журналістикою. Вже під час навчання вона впродовж 5 років працювала на місцевому телебаченні.

Алла Опарій, мама письменниці, говорить:

«Їй все було цікаво, вона лізла до посуду. Ми жили в гуртожитку, загальна кухня. Посуд в нас, як тільки її залишив весь посуд був виставлений. Пам’ятаю одного разу знайшла губну помаду, вона вимазалася вся, вимазала все. Все було в помаді, відмивала її. Потім на карачках вилазила в коридор до сусідів кругом. Цікавилася, лізла, знайомилася. Вона дуже цікавилася новим, писала вірші. Перший вірш її був «Моя єдина мама» в 13 років написала вірш».

Яна ж говорить, що почали писати раніше.

Яна Опарій, письменниця, говорить:

«Писала я ще в дитячому садочку, складала якісь речення. Пізніше перероблювала пісні, мені здавалися пісні відомих виконавців невдалі. Я мала їх змінити терміново, і це мав бути інший текст. Я перероблювала пісні та ходила співати своїм родичам і просила зацінити мою творчість».

Першою читала написане молодша сестра.

Оксана Опарій, сестра, говорить:

«Вона дуже довго наважувалася щось відправити на якийсь конкурс. Все здавалося, та ні я ще якось недостатньо кваліфікована, недостатньо професійна. Все якось сумнівалася в собі, але я завжди її підтримувала в усьому, у всіх її, навіть, віршах, які вона складала. Перша хто читає її завжди я і оцінюю її по своєму».

Наразі письменниця працює над другою книгою та мріє написати кіносценарій за «Мудрою кішкою Варшавою».

Нагадаю, що перша презентація книги Яни Опарій відбудеться сьогодні у Сумській міській галереї о 17.00. А друга пройде у Розумному Хабі 7 вересня о 19.00.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь