Сумське НВО частково перейшло у режим “оплачуваних простоїв”

Про це заявило керівництво ПАТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” листом.  У ньому, зокрема, зазначено, що частковий режим опалчуваних простоїв запрваджується на два тижні.

«Найближчі фінансові надходження в обсяг, що будуть достатніми для виплат півмісячного заробітку, на підприємстві очікується не раніше першого тижня липня.  Керівництвом СНВО прийнято рішення на період із 25 червня по 6 липня 2018-го року запровадити частковий режим оплачуваних простоїв, а також надати можливість всім бажаючим працівникам скористатися наявними відпустками або відгулами», – йдеться у повідомленні.

Також у прес-службі заводу з посиланням на генерального директора НВО  Олексія Цимбала, зазначили:

«Більше року пішло на те, аби контракти, за які ми наполегливо боролися і на які сподівалися, нарешті, було запущено. Власне, оголошено старт ряду серйозних проектів компресорного спрямування на Близькому Сході. Перший транш за ними, а це близько 1 млн. євро, котрих вистачить на виплату частини грудневого заробітку та першочергове забезпечення потреб виробництва, ми розраховували одержати ще і поточному місяці. Однак, проходження коштів із даного регіону ускладнене, а відтак граничним терміном для їхнього отримання вважаємо перший тиждень липня».

Заяву керівництва також розмістили на території Сумського НВО.

Нагадаю, 25 червня о 7-00 400 працівників підприємства зібралися біля прохідної – їх не пускали на свої робочі місця.

У четвер, 21 червня, через заборгованість робітники двох виробничих майданчиків оголосили страйк.

26-го червня, о 10-й працівники Сумського НВО планують влаштувати “голодну ходу”. Акцію заводчани організовують через заборгованість підприємства по заробітній платі.  За інформацією управління статистики області, на 1 травня 2018 року становить вона близько 117 млн. грн.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь