Сумські артилеристи відзначили День Збройних сил України

День Збройних сил сьогодні відзначили сумські військові. Свято  відзначають 6 грудня з 93 року. Сьогодні на урочистості зібрались близько сотні бійців 27-ї Сумської артбригади.

Привітання, пісні та вручення нагород – так почалося свято сумських військових. Серед них – Андрій Фоменко. У артбригаді він провів 4 роки. Сьогодні задує свої перші бої: «Було багато моментів, вночі коли несеш службу в добовому наряді, спрацьовує сигнальна міна, ти біжиш туди, не знаєш, що тебе очікує попереду, душа уходе в пяткиХто , як не ми будемо захищати»

10 років військовій службі загалом віддав цей боєць. Нам він представився власним позивним «Сід». До подій 14-го року був приватним підприємцем, потім поїхав до зони бойових дій на Схід добровольцем: «Проходив бій –  в лісі такі рівчаки від пожеж  – стріляє БМП, падають сосни, мені мій побратим кричить – це якийсь капець, а я лежу кажу : «Це нормально». І воно веселоБагато цікавих моментів було. Бувало й страшно. Але віра в перемогу, колектив, який поруч, побратими, підтримка – завжди було весело».

 Хвилиною мовчання згадали загиблих бійців. Потім – молилися за тих, хто зараз знаходиться у зоні бойових дій.

«У нас два бойових підрозділи виконують завдання в операції об’єднаних сил, два підрозділи в районах відновлення боєздатності, але готові виконувати бойові завдання. Тут у нас залишились тільки підрозділи забезпечення» + 01.03-01.16 « Ми не провели сьогодні масштабних заходів, ми провели урочисте зібрання військовослужбовців. Ми не могли не відзначити кращих. Так, значно ускладнив збройний конфлікт воєнний стан наші будні», – розповів  заступник командира військової частини А-1476 Дмитро Горб. 

 Привітати військових прийшли учні 10-ї школи. З собою принесли солодощі.

«Від найменших перших класів всі приносять багато. Одяг, продукти різні» 0.14 – 0.32 «В цей день мені б хотілося більш за все привітати тих військових, які знаходяться в Донецьку та Луганську. До них не доходять подарунки та привітання”, – розказала Крістіна Новікова. 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь