Сумські атлети змагалися за медалі «Wizz Air Kyiv City Marathon»

Сумські атлети вибороли нагороди міжнародних змагань – «Wizz Air Kyiv City Marathon». Наразі хлопці повернулися зі столиці й вже поновили тренування.

Втретє  в кар’єрі Віталій Івах змагався в напівмарафоні. Він  став «срібним» призером у столиці. На змагання поїхав за запрошенням.

Віталій Івах, «срібний» призер напівмарафону  «Wizz air Kyiv city marathon», говорить: «Коли з тобою на дистанції біжить 3 000 учасників, то завжди приємно бути в призах, бути в «десятці». І тому, враження ні з чим не зрівняти, порівняно із заходами в Україні. Траса трішки не рівна. Після 13 км доводилось трошки потерпіти».

Перемогу у напівмарафоні виборов Сергій Марчук, з Ковеля, Волинської області, а спортсмен представляє Сумщину. У марафоні взяв участь і охтирчанин Євген Глива.

30 секунд до п`єдесталу – не вистачило охтирчанину Євгену Гливі. На основній дистанції київського марафону він фінішував четвертим. Це п’яті змагання атлета за місяць.

Євген Глива, Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, говорить: «З однієї сторони дуже класно біглося, зміг набігти, тобто форма гарна перед моїм майбутнім центральним стартом року в Омані. А от позиція, четверта, не потрапляння на подіум – це дуже сумна новина. Я так і планував бігти: через тиждень марафон. І цей вийшов найшвидшим від попередніх. І все було по плану. Цей марафон був найлегшим».

Через місяць Євген Глива змагатиметься в ультрамарафоні в Омані. Це будуть шості змагання атлета з шестиденного бігу по пустелі. Тричі – він ставав його призером. Перед цим на нього чекає ще один марафон у Запоріжжі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь