Сумські баскетболісти готуються до нового сезону

У суботу, 6-го жовтня, статує чемпіонат України з баскетболу серед команд вищої ліги.

БК «СумДУ», який візьме участь у турнірі, проводить останні приготування до нового сезону.

Цієї суботи сумчани у Харкові мали відкрити новий сезон матчем проти «Харківських соколів». Через ремонт майданчика харківська команда попросила про перенесення матчу. Таким чином сумчани перші матчі у новому сезоні проведуть 13-го та 14-го жовтня у Дніпрі проти «ДНІПРО-2-ДВУФК-СДЮСШОР№5».

До нового сезону у складі «політехніків» готуються 19-ть баскетболістів. Про втрати та придбання команди у міжсезоння розповів тренер команди Ярослав Ковальов:

“Покинув нас Олександр Ташкінов. Ветеран баскетболу. Велике йому спасибі за те, що ці роки він нас підтримував, грав за нас. Кожен рік ми обростаємо великим комом, залишаємо у нас в університеті, даємо освіту і залишаємо гарних гравців які популяризують цей вид спорту, підтримують сумський баскетбол, розвивають його в нашій області. Прийшли такі гравці як Ігор Гункевич, Антон Решитило, Григорій Алтухов які повинні в цьому сезоні нас підсилити”.

 

У сезоні 2018/2019 команда гратиме у вищій лізі чемпіонату України та Студентскій баскетбольній лізі.

“Задачі, звичайно, поставлені. Задачі прості – максимальна кількість перемог у чемпіонаті. Звичайно ж радувати вболівальників вдома”, – говорить гравець команди Ігор Стародуб.

Перші домашні матчі «політехніки» проведуть 20-го та 21-го жовтня приймаючи баскетбольний клуб «Кривий Ріг-КНУ-КДПУ».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь