Сумські баскетболісти програли у кубковому матчі

Сумський баскетбольний клуб «СумДУ» розпочав боротьбу за Кубок України з баскетболу.

У першому матчі другого етапу турніру сумчани у гостях зустрілись з «Львівською політехнікою».

Першу чверть матчу сумські «політехніки» виграли з рахунком 22:20. Друга також була за сумчанами (27:19) і на велику перерву команди пішли з рахунком 49:39 на користь «СумДУ». Третю чверть матчу виграли господарі (23:18) які таким чином скоротили відставання до п’яти пунктів. В останній вони змогли ліквідувати цю різницю і вийти вперед – 19:9 результат заключного ігрового відрізку і 81:76 в підсумку перемога «Львівської політехніки».

“Суперник добре атакував з трьохочкової лінії. З цим не впоралися з початку. Потім перебудувались трошки. Збили їм темп і вони стали частіше мазати. За рахунок цього втекли у відрив і переломили хід гри у третій чверті”, – говорить гравець львівської команди Станіслав Завадський.

«Не вистачило гарної защити. Ось через це ми і програли. В нападі все було нормально. Захисту не вистачило», – коментує гру капітан “СумДУ” Віталій Ігнатченко.

Свою думку  про гру висловили і наставники команд

«Дуже погано грали у захисті перші дві чверті. 49 на 39 – це дуже погано. Це одна з причин чому так вийшло. Потім ми поміняли систему захисту – стали в «зону». І воно, в принципі, спрацювало. Хлопці відчули впевненість. І сьогодні напогано вийшов у другій половині Віталій Капко, який і закинув потрібні трьох очкові. За рахунко цього ми спочатку «дістали», а потім – вирвались вперед», – говорить тренер “Львівської політехніки” Ярослав Зубрицький.

“Не повірили в свої сили і збилися на дальні кидки, які не пішли. Перестали боротися на чужому щиті. Показник два підбори «на чужому». І перестали швидко переходити від оборони в атаку. Ось і результат гри. Але гра складається з двох ігор. Я думаю, ми вдома покажемо той результат на який розраховуємо”, – сказав після матчу тренер сумської команди Ярослав Ковальов.

Матч-відповідь, у якому і вирішиться доля путівки у наступне коло турніру, відбудеться за тиждень, 14-го листопада у Сумах. Розпочнеться він о 12-тій годині. Переможець цієї пари у 1/8-тій фіналу зустрінеться з баскетбольним клубом «Дніпро».