Сумські баскетболісти вибороли «золото» та «бронзу» студентської ліги

У Харкові фінішував Студентський Кубок України з баскетболу 3х3. Суми представили два колективи «СумДУ». Перша команда виборола «золото», а друга – «бронзу». Другими стали баскетболісти «ХПІ-2».

Ярослав Ковальов, головний тренер БК «СумДУ», говорить: «Я дуже задоволений результатом, команди, яка посіла третє місце. Ми робили одну сильну, другу більш слабшу, але слабшої не виявилось. За вихід у фінал, команда, яка посіла третє місце, програла лише в овертаймі. До цього вигравали три очки. Я вважаю, що фізично було важко. В залі було душно. Грати у такому ритмі, як ми зараз граємо. Ми напевно одна команда, яка грає у такому режимі. Вже ігровий тонус накопився, втомилися хлопці».

Змагання відбулись у Харкові, за нагороди боролися 9 чоловічих та 8 жіночих команд вишів України. Сумчанин Андрій Кожемякін став кращим гравцем турніру.Тим часом у Києві відбулося жеребкування 1/2 фіналу Студентської баскетбольної ліги України серед чоловічих команд. Сумчани розіграють путівку у фінал з командою Черкаського національного університету. Перший поєдинок відбудеться у Черкасах, завтра 31-го травня. Гра-відповідь відбудеться у понеділок на сумському паркеті, о 12:00 у третьому корпусі СумДУ. У другій парі між собою зіграють команди Дніпра та Запоріжжя.Нагадаю, БК «СумДУ» виграв перший чвертьфінал на майданчику суперника в Одесі, а на другий одесити не приїхали.