Сумські депутати звернулися до керівництва держави щодо зарплати машинобудівникам


Скликали сесію на вимогу сумських машинобудівників. Сьогодні міські депутати звернулися до керівництва держави з вимогою вжити заходів спрямованих на забезпечення виплати заробітної плати.

“Якщо ми з таким формулюванням проголосуємо, ми вистрелимо вхолосту. «Просимо вас вжити дієвих заходів з виплати зарплати працівникам ПАТ «СНВО». Це взагалі по загалям. Треба конкретне формулювання щодо притягнення до відповідальності”, – говорить Андрій Крамченков, депутат Сумської міськради, фракція “За Україну”.

“У нас економічне питання, ми знову сюди втягуємо політику, у мене питання до розробника – чи є конкретні факти, хто цю ситуацію створює – чи кабмін, чи керівництво заводу. Ми повинні конкретно розписати, що ми просимо, а так це мертвому припарка”, – каже Ігор Перепека з Опозиційного блоку.

“Поки не вирішиться конфлікт усередині заводу  – ніхто там замовляти нічого не буде, бо незрозуміло, де ці гроші потім з`являться – чи на Кіпрі, чи ще десь. Щодо виплати зарплати  – ні Президент, ні Прем`єр-міністр ці питання вирішувати не буде”, – додає Віталій Шилов, депутат ВО “Батьківщини”.

” За ” проголосували 25 депутатів.

“На сьогодні ми очікуємо поставки від наших контрагентів. Цієї поставки нам вистачить на жаль на першу половину зарплати за грудень місяць. У нас є підписані контракти і ми очікуємо наступну поставку і ми будемо розраховуватися і ми будемо розраховуватися за другу половину грудня. Груднева заробітна плата – 45 мільйонів гривень.  Половина 22 мільйони гривень. Уся частина заборгованості за 6 місяців 270 мільйонів гривень”, – каже Валентина Василенко, фінансовий директор ПАТ “СНВО”

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь