Сумські дзюдоїсти та уродженці Сумщини стали переможцями Кубку України

Сумський студент став чемпіоном Кубку України з дзюдо. Богдан Ядов виборов перемогу у фінальній сутичці на сумському татамі у ваговій категорії до 66 кг.

Богдан Ядов, чемпіон Кубку України з дзюдо, говорить: «Фінальна зустріч була найважчою. Я й знав, що вона буде такою. Він дуже сильний суперник, ми з ним до цього боролися. І перед змаганнями я підозрював, що ми будемо в півфіналі. Я перед змаганнями морально готувався, знав, що вона буде важкою А змагання відбуваються відмінно».

Крім нього, переможцем змагань став уродженець Ромен Дмитро Бережний. Він переміг ще одного вихованця сумської школи Дзюдо Ігоря Шостака. Переможцем у вазі до 90 кг став також сумський студент – Семен Ракита.

Семен Ракита, чемпіон Кубку України з дзюдо, каже: «Зустрічався з Олександром не перший раз у фіналі. Того року ми боролися у фіналі. Боролися більш тактично, боролися по зауваженням. Цього року ми дійшли до «голден скору» – додаткового часу, де перша дія вирішувала, хто виграє. Та вийшло, що я був сильніший». 

Дмитро Бережний, чемпіон Кубку України з дзюдо, говорить: «Перемога більш психологічна, а не технічно. Я вже більш досвідчений, а це більш молодий. Я його пам’ятаю ще дитиною, а зустрілися ми вже у дорослому фіналі Кубку України».

Усього участь у змаганнях взяли майже 300 спортсменів, не тільки з України, а й з Ізраїлю, Грузії, Азербайджану. Сьогодні дзюдоїсти змагалися у командних змаганнях.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь