Сумські фігуристи вибороли 19 нагород на перших змаганнях сезону

19 нагород привезли сумські фігуристи з Полтави. Там спортсмени розпочали змагальний сезон. Учора вихованці школи льодових видів спорту «Чемпіон» повернулись додому.

На змаганнях у Полтаві Аня виборола «золоту» нагороду. У категорії «Голд». Це складні програми для дорослих спортсменів. Тут треба виконувати стрибки у кілька обертів. У дівчини суперниць не було.

Анна Савельєва, переможниця «Poltava cup», говорить: «У мене вже важка програма, бо я вже доросла. Було достатньо важко тренуватися, бо спочатку ми тренувалися на роликах, а потім треба всі ці елементи зробити на ковзанах. Але на ковзанах кататися трішки легче, тому добре вийшло. Дуже важко зробити все ідеально чисто, але я намагалася. Я допустила помилку в обертанні, бо на роликах важко відпрацювати цей елемент. Це найкраще виконувати на ковзанах».

Сумські фігуристи привезли з Полтави 19-ть кубків. З них дев’ять «золотих».

 

Ще одне «золото» для своєї команди взяла шестирічна Катя. Вона стала наймолодшою з 12-ти учасниць у своїй категорії «Інтермедія».

Катерина Коломієць, переможниця «Poltava cup», говорить: «У мене складні елементи. Я робила елементи «доріжку» та «півник». Я просто старалася».

Усього Суми представляли 27 фігуристів у 15-ти категоріях. Серед учасників були двоє хлопців. Богдан став третім у категорії «Пребронза».

Богдан Чхайло, «бронзовий» призер «Poltava cup», каже: «Мені треба сильніше тренуватися, щоб вийти на перше місце. Судді мені сказали, що якась не та музика, бо вона про кохання. Можна сказати, що мою музику не зарахували й через те я опустився на третє місце».

Тренують сумчан двоє наставників – Світлана Каравай та Катерина Макаренко. Вони адаптували програми під лід. У Сумах штучного льоду у спортсменів немає – діти тренуються на роликових ковзанах на ролердромі.

Катерина Макаренко, тренер з фігурного катання, розповідає: «Зазвичай це дуже важкі змагання. Тому що діти вимушені переходити з роликів на колесах на лід. Зазвичай це займає певний час, багато зусиль.  На жаль у нас наші діти вимушені в обмежений час це робити. Ця адаптація доволі важка». 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь