Сумські футболісти зіграли у складі студентської збірної України

В Івано-Франківську визначились переможець і призери Міжнародного турніру з футболу серед студентських команд «Карпатський простір». Збірна України, яка у півфіналі перемогла збірну команду студентів та випускників місцевого коледжу фізвиховання з рахунком 3:0, у фіналі зустрілась зі студзбірною Литви. Остання в матчі 1/2 фіналу святкувала перемогу над командою Румунії (2:0). У головному матчі турніру «синьо-жовті» забили «балтійцям» три «сухих» м’ячі в першому таймі і ще один у другому. Вони й вибороли «золото» «Карпатського простору». В складі української команди трофей здобули студент СумДУ Владислав Зрибняк і СНАУ Віталій Старинський.

Віталій Старинський, гравець студентської збірної України, говорить: «Хотілось би краще, хотілось би краще забивати, у нас було більше моментів. У захисті зіграли добре, на «нуль». Не пропустив – не програєш. Хотілось би більше м’ячів, точних передач, швидше у деяких моментах. Ну а так, я думаю, гра вийшла хороша».

Владислав Зрибняк, гравець студентської збірної України, каже: «Нам вдалося забити швидких два м’ячі. Це нам полегшило гру. Ми вже диктували свої умови. Гра була, не скажу, що легка, але вона йшла по нашим правилам. Тому гра вдалася, ми задоволені результатом.  Ми вже не вперше збираємось цією командою. Хлопці всі грають, розуміють все з пів слова. Це дуже добре. Нам ще розвиватися, йде підготовка, ротація. Колектив дуже хороший. Дуже приємно працювати у цій команді».

У грі за ІІІ місце збірна Івано-Франківського коледжу фізичного виховання не залишила шансів студентській збірній Румунії — 6:1.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь