Сумські легкоатлети потрапили у склад збірної України

У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики. У заключний день сумчани стали його фіналістами. У бігові на 200м Володимир Супрун фінішував шостим, у жінок Анастасія Шишняк – восьмою. У метанні диска п’яте місце посів Олексій Кирилін. Команда Сумщини посіла 15-те місце. Після чемпіонату відбувся Виконком ФЛАУ, на якому затвердили склад збірної.

Сумщину представлять чотири атлети: Інна Кашина у спортивній ходьбі,  Ігор Мусієнко у штовханні ядра, Володимир Супрун в естафетному бігові та Віталій Бутрим у бігові на 400м. Останній всьоме поспіль став чемпіоном України й тепер у якості лідера поїде на чемпіонат Європи.

Крім цього, учасниками чемпіонату Європи стане Євген Гуцол – вихованець сумського тренера; уродженці Сумщини: Анна Плотіцина, Дмитро Лашин, Владислав Малихін; студенти СумДУ: Анастасія Бризгіна, Сергій Смелик, Олексій Поздняков та Вікторія Калюжна.

89 атлетів представлять Україну на чемпіонаті Європи, який з 7 серпня прийматиме Берлін. У кожному виді можуть бути три українці,  які мають норматив.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь