Сумські нерегулярні перевізники протестували у Києві

7 листопада представники “Сервіс Люкс”, “Еліт Експрес”, “Престиж Лайн” та СанАвто” вимагали звільнення голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка. Спільно з представниками організації “АвтоЄвроСила” близько 7:00 вони зібрались  біля Міністерства інфраструктури, що на проспекті Перемоги. За інформацією голови Асоціації перевізників України Валентина Демчука, під стіни відомства з’їхалось двісті водіїв.

“Вони чіпляються, тому що вказівка йде з верху – від пана Ноняка, і це вже не один рік. Вже хтозна-що вони хочуть у нас перевіряти. Вже  вони знають у кожного в кого є ліцензія в кого нема. Кому писали штрафи, кому не писали штрафи”, – говорить водій автобуса В’ячеслав, який приїхав під стіни Мінінфраструктури.

Серед вимог (окрім звільнення голови Укртрансбезпеки), також були ухвалення законопроектів із правками, які б спростили процедуру придбання та ввозу в Україну автобусів, зниження акцизу на розмитнення авто. Володимир Омелян, міністр анфрастурктури, який вийшов до протестувальників, пообіцяв передати вимоги мітингарів у Кабмін.

Володимир Омелян, міністр інфраструктури України: “Я вже звертався нераз до Кабміну щодо відставки пана Ноняка. На жаль, це клопотання не було підтримано. Сьогодні я звернуся повторно. Є певна процедура, яку треба буде дотримуватись, тому я не думаю, що сьогодні можливе буде винесене рішення, але звернення з мого боку буде”.

Закон один для всіх. Так відкоментував сьогоднішню акцію протесту під стінами Міністерства інфраструктури голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк:

Михайло Ноняк, голова Державної служби України з безпеки на транспорті: «Один закон для всіх. Нелегальні перевізники, які були під стінами міністерства – нелегали, не платять податки, не відповідають за безпеку життя людей . Ми як займалися виявленням нелегальних перевізників, притягненням до відповідальності, і надалі будемо займати таку принципову позицію».

Опісля акції протесту під стінами Міністерства інфраструктури, її учасники переїхали до Верховної Ради. Сумчан там не було, як повідомила нам заступниця директора ТОВ «Еліт-Експрес» Маргарита Головань, біля парламенту місця не знайшли – автобуси  її фірми та трьох інших поїхали додому.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь