Сумські панкратіасти вибороли понад 35 медалей чемпіонату України


Сумські панкратіасти позмагались у Білій Церкві  на чемпіонаті України з грепплінгу та панкратіону. Цього разу боролися не дорослі спортсмени, а діти та юнаки.

Команду Сумської області представили 56 спортсменів. Це діти 13-12 років та юнаки 17-16. У грепплінгу сумчани вибороли 27-м нагород. У розділі «традішин» у свою скарбничку вони додали ще понад 15-ти.

Олексій Новак, чемпіон України з панкратіону, говорить: «Задоволений, але міг й краще виступити, отримати три «золота». Сили не вистачило, не вистачило уміння побороти суперника. Після цього чемпіонату я отримав дуже багато вражень, багато гарних».

Данііл Плаксієнко, призер чемпіонату України з панкратіону, каже: «Перші враження дуже гарні, бо це перша Україна. І дуже рад, що виграв. Тренери мені підказували, допомагали й підтримували мене під час сутичок. Я люблю бойове мистецтво. Я перепробував багато видів, но панкратіон мені сподобався більше всього».

Тренує й тренується. Дмитро тренує дітей 8-10 років, а на цих змаганнях ще й отримав посвідчення «Майстра спорту України міжнародного класу».

«Трішки важко, коли доводиться малюків тренувати й самому тренуватися. Коли вже підготовка, ввечері доводиться тренуватися, на вихідних. Ну поки поєднуємо, поки виходить.  Я довго йшов до цього. Багато років тренувань, змагань не одних. Враження від змагань тільки позитивні. Хлопці прославляють свою область, виступають, намагаються показати результат, тренуються,» – говорить Дмитро Неткачев, тренер з панкратіону.

Усього за нагороди боролися 500 бійців із 18-ти областей України.  Більшість сумських бійців стали фіналістами чемпіонату на світову першість.

Сергій Чередниченко, заслужений тренер України  з панкратіону, каже: «Хто сам другим, хто першим. Відбір пройшов. Тому вважаю, що планку, яку задає дорослий склад ми тримаємо. Й у майбутньому, маємо надію, що у майбутньому у нас будуть медалі і на міжнародній арені. Збірна Сумської області була представлена потужним складом юнаків і дівчат. І були представлені такі райони, як Лебединський, Путивльський, Тростянецький, Охтирський, також команда Сумського району та міста Суми. Вони були представлені декількома клубами: це «Спарта», «Інститут фізичної культури», борцівський клуб «Дружба» , а також команди ДЮСШ».

Наступні змагання для сумських панкратіастів відбудуться у Тернополі 12-14 квітня. Там позмагаються юнаки та юніори.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь