Сумські школярі долучилися до акції “Давай дружити!”


Учні 27-ї сумської школи долучилися до акції «Давай дружити». Цими вихідними вони відвідали вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації. На зустріч із ними привезли подарунки. Це канцелярія, портфелі та іграшки. Їх збирали всією школою.

«Мені було дійсно цікаво долучитися до акції, побути у ролі волонтера, цікаво поспілкуватися з дітьми, бути небайдужим до цього» – каже Антон, учень Сумської ЗОШ №27.

«Будь-яке спілкування з людьми – це новий досвід, це можливість знайти собі друга. І в наш час, коли дуже багато людей змінюють свої інтереси, мати справжніх друзів – це реально дуже велика цінність і тому, можливо, хтось із цих діток стане моїм другом», – вважає Анастасія, учениця Сумської ЗОШ №27.

Також школярі привезли вихованцям центру листівки з побажаннями. Їх у своїй школі виготовляли  власноруч учні початкової школи.

Після знайомства діти разом гралися в інтерактивні ігри.

«Для мене класно, тому що акція «Давай дружити», гарна тим, що я можу познайомитись із новими людьми и розвинути свою комунікабельність», – каже вихованець Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області Євген.

” Це можливість познайомитись, дізнатись щось нове від них, перейняти якийсь досвід можливо. Тут багато дітей, з усіма я дуже добре спілкуюся, мені з ними цікаво, але я не проти завести нових знайомих», – зазначив вихованець Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області Денис.

За словами Вікторії Сергієнко, вихователя Сумського центру соціально-психологічної реабілітації, діти дуже люблять гостей в закладі. Вони з задоволенням будуть гратися, спілкуватися і ця акція надасть позитивного заряду для  вихованців, вони будуть товаришувати і передадуть цю естафету далі, до інших  закладів.

Двадцять сьома школа стала другою із сумських навчальних закладів, які взяли участь у акції під назвою «Давай дружити!». Її організував благодійний фонд “Бджілка”. Першими взяли участь у акції учні 30-ї школи . Цієї весни вони відвідали вихованців Глинської спецшколи – інтернату.

” Найголовніша ціль – це потоваришувати, здружити цих діток, щоб вони в майбутньому спілкувалися. І, можливо, це вплине потім на життя і тих і цих дітей», – каже керівник благодійного фонду “Бджілка” Олександра Бесараб.

Сьогодні у Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації  дітей області перебуває 50 вихованців, віком від 3 до 18 років – це ті, які з різних причин не можуть зараз проживати у родині.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь