Сумські школярі змагалися з функціонального багатоборства


Змагання з функціонального багатоборства відбулись сьогодні серед сумських школярів. Хлопці і дівчата 8 та 10 класів  змагалися на силу, спритність  та витривалість. Всього було 15 команд з різних  шкіл міста.

Віка Шевченко  – учениця школи № 20 – готувалася до змагань з  функціонального багатоборства впродовж двох тижнів. Вона говорить:  «Віджималась, прес качала, бігала, все»

А 14-річний Дмитро до спортивного випробування  готувався протягом кількох місяців.

Дмитро Гуменний, учасник змагань, каже:   «Я хочу перемогти, настрій гарний. Я дуже старався, хочу зайняти перше місце, думаю, в мене все вийде»

Змагання відбулись у рамках соціального проекту  “SumyFitTeens”.  В Сумах його запустили вперше. Мета – за допомогою спеціальних вправ оцінити фізичну підготовку учнів.

Роман Жаботинский, організатор змагань, каже: «Це нетрадиційні вправи, школярі та вчителі до сьогоднішнього дня не знали, що це будуть за вправи, це була загадка, вправи будуть нестандартні, не буде стандартних віджимань, підтягувань, стрибків, буде щось нове »

 Змагання складалися з двох комплексів – по 5 вправ в кожному. Спортсмени перестрибували скрізь драбину, віджималися, перекидували м’яча, присідали з вагою. Всього було розіграно 4 комплекти медалей.

Суддя змагань Денис Курильов говорить:  «На мій погляд стараються і показують гарні результати, не дивлячись на свій юний вік. Працюють на всі 150-200 відсотків»

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь