Сумські студенти-юристи навчалися у суді

Сьогодні студенти юридичних факультетів трьох Сумських вишів прийняли участь у навчальних судових засіданнях, які були організовані на базі Сумського окружного адміністративного суду. Фабули показових судових засідань були розроблені на основі реальних судових процесів.

Майбутні юристи спробували себе у різних ролях учасників судового засідання, змогли перевірити свою обізнаність у юриспруденції і дізнатися детальніше про новели у Кодексі про адміністративні правопорушення.

За словами професора Вальтера Майера (Німеччина), цей метод навчання студентів поєднує в собі всі елементи когнітивного та поведінкового навчання. У багатьох країнах світу університети розширюють такі види співпраці.  У той же час Роман Сухоставець, директор ГО “Бюро правничих комунікацій” наголосив: “Окрім теоретичних знань, які студенти отримують у вищих навчальних закладах, практичних  знань, вони також мають можливість виступити в суді. І для молодих юристів це дуже важливо зламати в собі той страх, ті внутрішні переживання перед виступом перед діючим суддею”.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь