Сумські студенти зіграли з харківськими

Команда Сумського державного університету зіграла перший домашній матч групового етапу чемпіонату України футболу серед студентський команд.

Першими у матчі забили гості – зробили це вони на дев’ятій хвилині. Аби відігратись господарям знадобилось менше хвилини. На 13-тій хвилині гри м’яч двічі побував у воротах сумської команди. Таким чином перша половина гри завершилась з рахунком 3:1 на корись харківської команди. Після відпочинку гравці сумського «політеху» змогли уникнути поразки – на восьмій хвилині другого тайму підопічні Сергія Песоцького скоротили відставання від суперника до мінімуму (869_0580_01), а на 15-тій зрівняли рахунок. Фінальна сирена зафіксувала у цьому матчі нічию – 3:3.

“Я думаю, що рахунок закономірний. І все-таки ми одне очко заробили. Ще багато ігор попереду. Тому, я думаю, для перших двох турів не поганий старт” – говорить тенер СумДУ Сергій Песоцький.

“У СумДУ дуже сильна команда. Тому, в будь-якому випадку, ми взяли одне очко. Ми розраховували на таку гру. Силову, багато боротьби, багато ударів. Єдине, ми приїхали обмеженим складом і, напевно, нас фізично не вистачило” – говорить тренер ХНУ ім.Каразіна Віталій Чернишов.

Маючи в активі 4 очка після двох ігор команда «СумДУ» очолює турнірну таблицю групи. У команди Харкова одне очко, полтавського ПНТУ та сумського СДПУ – по нулю. Сумчани при цьому ще не стартували у турнірі.