Сумські танцюристи перемогли на Всеукраїнському чемпіонаті у Києві

Сумські танцюристи перемогли на всеукраїнському чемпіонаті спортивних та бальних танців. Відбувся такий в Києві 23 та 24 грудня. Організувала його СГОСТУ – спілка громадських організацій спортивного танцю України.

Цього року на змаганнях виступали понад 700 пар танцюристів, всього – 18 команд. Сумську область представляли 12 пар спортсменів. Серед них- Захар та Катерина. Танцюють 9 років. На чемпіонат прийшли з програмою із 10 танців.

Захар, переможець чемпіонату:  «Вона включає в себе 5 танців латиноамериканської і 5 стандартної програмиГотувався місяць до чемпіонату. Перемога була не дуже легкою, тому що я захворів перед чемпіонатом»

Катерина, переможниця чемпіонату: «Найскладніше – коли чекаєш на свою програму, чекаєш на свій захід, коли 6 заходів і ти не розумієш, де, в якому ти заході, коли плутаєш, виходиш не в тому заході. Це…страшно»

Ще одна пара -Софія та Михайло.Тренуються разом  4 роки, програму чемпіонату готували 6 місяців.

Михайло, переможець чемпіонату:  «Я танцював повільний вальс, танго, віденський вальс, квік-степ, фокстрот, ча-ча-ча, самба, румба, джайв»

Сумські пари виступали у шести вікових категоріях. (Дати трохи протяжки)

Командний кубок чемпіонату сумські танцюристи вибороли,  обійшовши команди з Києва та Одеси. За результатами медального заліку, сумські спортсмени дістали  6 золотих медалей, 4 срібних та 1 бронзову.

Олексій Медуниця, тренер:  «У нас медалі є в усіх програмах, більше у загальній та латиноамериканській програміЧемпіонат України СГОСТУ,  туди попадають лише переможці обласних змагань по загальній програмі 10 танців, латиноамериканській, європейській, це лише рейтингові пари, це найвище, що може бути»

Ігор Машин, організатор змагань: «Сумська команда йшла до цього результату кілька років. Була у трійці, їм завжди не вистачало трохи. В цьому році вони це зробили. Це було гідно»

Сумські танцюристи також вийшли у фінал на  чемпіонаті світу з бальних танців, що відбувся в грудні цього року в Парижі. У загальному заліку танцюристи увійшли у десятку, поступившись спортсменам  з Америки, Росії, Нідерландів. Наразі дві сумські пари готуються до виступу на закритому турнірі у Відні. Змагання відбудуться у Королівському Палаці 20 січня 2019-го року.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь