Сумські тарифи на перевезення пасажирів слухали депутати

Виключенням із порядку денного  завершилось спроба профільної депутатської комісії Сумської міської ради заслухати інформацію про підвищення тарифів на послуги перевізників. Питання внесли до порядку денного за зверненням начальника відділу транспорту та зв’язку Сергій Яковенко.

За його словами, надійшло 5 пропозицій від сумчан. На комісію також прийшли ті, хто оскаржує попереднє рішення виконкому про підвищення тарифів – до 4 грн. та перевізники. Інформацію начальника відділу транспорту взяли до відома.

Найближче засідання виконкому призначене на 9 січня. Чи буде там тарифні проекти рішення, Сергій Яковенко не знає.

У суді, на даний час, розглядаються справи проти всіх перевізників, а саме проти підвищення тарифів до 4 грн. Дві справи, по «Сумипастранс» і ФОП «Олійник», вже знаходяться на стадії апеляційного розгляду, який відбудуться у січні.

“Якщо рішення першої інстанції пройдуть апеляцію і суд апеляційної інстанції підтвердить законність цих рішень. Значить, ці перевізники будуть змушені возити сумчан по 3 грн. Але з метою обійти майбутні судові рішення, які будуть прийняті не в сторону міської ради і перевізників, вони за попередньої змови вирішили у січні прийняти нові рішення у січні про підвищення вартості проїзду”, – каже Олександр Соколов.

Нагадаємо, востаннє сумські тарифи на перевезення пасажирів, зокрема, приватними перевізниками, коригували  16 травня минулого року. Тоді перейшли з 3 грн. проїзду на 4.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь