Сумські волейболісти стали «срібними» призерами домашніх змагань

«КДЮСШ» – володар «срібних»  нагород. У Сумах завершИвся відкритий чемпіонат області з волейболу, пам’яті тренера В’ячеслава Олейникова серед юнаків віком від 16 років.

Без поразок та з «золотом» турнір закінчила команда з Дніпра. За друге та третє зустрілися команди з Сум та Харкова.

Переможця гри обирали у трьох партіях. Першу – сумчани виграли з різницею у два очки. У другій – сильнішими були харків’яни. При рахунку 1:1, третя партія була вирішальною. Почалася гра рівно, лідер не визначався. Але потім харків’яни вийшли вперед: сумчани звільняли центр й, як наслідок, пропускали м’ячі, помилялися на завершенні атаки. Після двох тайм-аутів Суми зуміли переломити хід гри й наздогнати суперника за очками. Вони налагодили завершення атак та гру на блоці.

Володимир Бугайов, головний тренер КДЮСШ 2 (м. Суми), говорить: «Хлопці зіграли дуже добре, показали бійцівський характер. Другу партію ми повністю провалили. Першу ми виграли. Третю, ми програвали, але достали, у кінцівці зіграли дуже добре. З’явилося велике бажання у хлопців, почали рухатись. Впевненість у тому, що роблять. У нас також була боротьба з Дніпром. Ми з ними у дитячій лізі грали. Ну, вони набагато сильніше, тренуються два рази в день. Команда набагато «накатана», сильніше».

Юрій Дмитрієв, Головний тренер ОВУФК (м. Харків), каже: «Програли першу партію, яку ми мали вигравати. Ну, в принципі й третю мали вигравати. Ну, ми програли на своїх помилках. Втомився наш діагональний, а заміни немає. Ми приїжджаємо другий рік, цією ж командною. Гарні враження. Багато рівних команд й вийшло багато гарних ігор».

Команди грали протягом трьох днів кожен з кожним.  Усього на сумському паркеті зіграли 15-ть ігор. Крім командних нагород, гравці отримали ще й індивідуальні. Звання «Корисного гравця» отримав сумчанин.

Іван Шкурат, гравець КДЮСШ 2 (м. Суми), говорить: «Команда була налаштована на гру. Також допомогли вболівальники, які підтримували нас та рідний зал, рідні стіни, які завжди допомагають.Мабуть, найбільше був підготовлений до турніру та показав дуже добрий результат».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь