Сумські виші останній день приймають вступні заяви

Абітурієнти подають заяви до вишів  самостійно через раніше створений електронний кабінет. За допомогою в оформленні заяв можуть  звертатися й до приймальної комісії.

Сьогодні останній день подачі документів для осіб які поступають на перший курс на основі повної загальносередньої освіти, також сьогодні закінчується прийом документів на магістратуру, але до кінця дня ще є час. Зареєструвати електронний кабінет, згідно законодавства, сьогодні вже не буде змоги, тому що остання дата була вчора. В принципі, якщо електронний кабінет  створений, а заяви ще не використані, людина може перевірити себе в конкурсних списках, подивитися і допоки не пізно, ще можна подати заяву через свій електронний кабінет” – каже Іван Козій, відповідальний секретар приймальної комісії СумДУ. 

Цього року абітурієнти могли подавати 7  заяв на 4 спеціальності. Торік ліміт був 9 заяв.

Є так звана група ризику, які відстежують по сайту вступ.інфо де найменша кількість заяв, відстежують ліцензійний обсяг,  який є, і потім або на комерційну форму навчання надсилають заяви, бо їх можна відсилати будь-яку кількість або відсилають на бюджетні пропозиції, якщо вони залишили якісь пріорітети. Зараз якраз уже видно рейтинги, якими балами подавали, в які університети, на які спеціальності найбільші конкурси і таким чином можуть докидати заяви”  -каже Олена Семерня, Заступниця декана інженернотехнологічного факультету СНАУ.      

Вступна кампанія стартувала 12-го липня. Списки рекомендованих до зарахування університети опублікують 1 серпня. На 12-ту у педуніверситеті мали такі результати:

“Ми маємо на рівні повної загальної середньої освіти, якщо брати денну і заочну форму навчання, то на сьогоднішнє число у нас більше 3-х тисяч заяв, що більше ніж в минулому 17-му році приблизно на 600 заяв. Якщо брати заяви з дипломом молодшого спеціаліста то на сьогодні у нас їх більше 500. Це приблизно така ж цифра, яка була і в 17-му році. Якщо брати “бакалаври”, які вступають на освітній рівень “магістр”, то на сьогодні  у нас 1200 заяв” – каже Юрій Лянний, ректор СумДПУ ім. А.С.Макаренка.

Скільки заяв абітурієнти подали до інших Сумських вишів – буде відомо після 18.00.

   

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь