Сумські виші приймають вступні заяви

Відсьогодні з 9-ї ранку абітурієнти можуть подавати заяви до обраних навчальних закладів через електронні кабінети. Зробити це можуть самостійно або за допомогою консультантів у приймальних комісіях вишів.

Дмитро до приймальної комісії сумського вишу приїхав із Ромен.

хотілося дізнатися, як це саме відбувається, тому що дуже цікаво. Шум, гамір і взагалі, люди можуть пояснити тут все, що ти хочеш дізнатися про свій факультет. Хочу подати максимальну кількість заявок, тому що склав ЗНО я не дуже добре хотілось би максимальну вірогідність того, що я поступлю” – каже Дмитро Микитченко, абітурієнт. 

Зареєструвати електронний кабінет абітурієнту та подати заяви до вишів допомагають консультанти приймальних комісій.

Моя місія полягає в тому, щоб допомогти студентам зареєструвати електронні кабінети та подати заяви до вузів, які вони хочуть. Найбільше питань виникає при реєстрації електронних кабінетів, завантажування інформації, фотокарток та сертифікатів ЗНО” – каже Тетяна Романенко, технічний секретар приймальної комісії СНАУ. 

Цього року абітурієнти самостійно підраховують свій середній бал і вказують його у вступній заяві. В приймальній комісії цю інформацію перевіряють.

“якщо в минулі роки цим займалася адміністрація шкіл, то в цьому році це покладено на приймальні комісії університетів, є спеціальна програма, яка полегшує нам цю обробку і ми кожну заяву яка надходить – перевіряємо на достовірність даних які подає абітурієнт і перераховуємо середній бал” – каже Наталія Кінжигулова, технічний секретар приймальної СУМДПУ ІМ. А.С. МАКАРЕНКА

Цьогоріч абітурієнти можуть подати 7 заяв до вишів (торік дозволялось 9).

“Абітурієнт, який хоче створити електронний кабінет, і ось з сьогоднішнього дні подати електронні заяви, він повинен з собою мати фотокартку 3*4, атестат з додатком, сертифікат ЗНО і паспорт” – каже Роман Васькін, директор департаменту доуніверситетської освіти та профорієнтаційної роботи СУМДУ

Триватиме вступна кампанія до 26-го липня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь